Tento dekorativní materiál již není výrobcem dodáván. Lze jej ale nahradit materiálem z aktuální nabídky, popřípadě kombinací více dekorativních materiálů.

Jedná se o vnitřní povrchovou úpravu stěn na bázi rostlinných a minerálních vláken, slídy, hliníkových vláken a derivátu celulózy. UM Wall vytváří prodyšnou, antistatickou a elastickou povrchovou úpravu, která vzhledem ke svému tepelnému odporu zlepšuje tepelnou pohodu a vlivem vysoké zvukové pohltivosti zlepšuje akustické parametry místností.

UM WALL je vhodný na vápenné, vápenocementové omítky, sádrové podklady, sádrokarton. Při použití vhodného základního nátěru je použitelný i na keramické obklady, kovy, dřevo, železobeton, PVC i jiné podklady. Případné nečistoty na zaschlém povrchu odstraníme navlhčeným hadříkem nebo kartáčkem.

Tento materiál je velmi oblíbený pro svůj na dotyk příjemný, hebký povrch a sametový vzhled. V případě použití většího množství kovových flitrů vytváří tento materiál velmi zajímavé efekty, díky nimž je vhodný do všech reprezentativních prostor.

Um Wall (umělá bavlna) - galerie vzorků

Um Wall (umělá bavlna) - ukázky aplikací

Um Wall (umelá bavlna)
Privat, Um Wall (umelá bavlna)

Bohužel nemůžeme zaručit přesnou barevnost reprodukcí zobrazených na www stránkách rokis.cz se skutečnou barevností dodávaných materiálů. Dekorativní materiály doporučujeme vybírat výhradně podle skutečných vzorků.